Yasaklı Youtube'dan Video İndirme [Denenmiştir]

İnternetle ilgili sorunlarınız, aradıklarınız...
Kullanıcı avatarı
azop5
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen azop5 »

teşekkürler..

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

K@S@P yazdı:Vtunnel'dan da gırılıyor url yazan yere sıteyı yazın yeter !!
paylaşım için saol
LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Sadece vtunnel mi? Alfabedeki çoğu harfi tunnel kelimesini başına koyunca benzer siteler çıkıyor... :D

Yalnız onlarda video indirilmiyor sadece izleniyor... İndirmek için anlattığımı yapmalısnız..
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
dersim62
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen dersim62 »

şu an denemeye başladım siteye girip youtubeyi izliyodum ama video indiremiyordum işime yarayacak galiba paylaşım için saol karddeşşş :D

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

dersim62 yazdı:şu an denemeye başladım siteye girip youtubeyi izliyodum ama video indiremiyordum işime yarayacak galiba paylaşım için saol karddeşşş :D

Rica ederim arkadaşım...

Yalnız 2 olumsuz oy alınmış. Acaba indiremeyen arkadaşlar mı oldu?

Yardıma ihtiyaç duyuyorlarsa burada yazmaları yeterli...
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
aa3455
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen aa3455 »

hocam öncelikle paylaşmıznız için teşekkürler.
ancak ben bu video indirme işini halledemedim dedğiniz prg. indirdim kurdum url yi ekliyom download diyorum ama indirmiyo "watch" diye bişey veriyo crack mi istiyo anlamadım bir türlü. yardım ederseniz sevinirim....

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

aa3455, öyle yapmayacaksın... Bak program gayet basit...

Öncelikle programı aç ve simge durumunda küçült. Saatin olduğu yerde o programın küçük bir simgesi çıkacaktır...
Sonra verdiğimiz siteden (ktunnel) youtube sitesini aç ve normal video izler gibi izlemeye başla... Sağ alttan MSN penceresi gibi küçük bir pencere açılacak orada Download seçeneği gelecektir. İndir diyeceksin indirmeye başlar...

Bu kadar! Yani yapman gereken teş şey programı açmak. Sonra program seni yönlendirir...

KOLAY GELSİN...
 !

Resim

Kullanıcı avatarı
bt1907
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen bt1907 »

sırf bu paylaşım için üye oldum çok teşekkür ediyorum sağolun benimde ne zamandır indirmek istediğim bir video vardı ama youtube' a koyulan yasaklar yüzünden giremiyordum sağolun tekrar cidden çok yararlı oldu...

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

bt1907 yazdı:sırf bu paylaşım için üye oldum çok teşekkür ediyorum sağolun benimde ne zamandır indirmek istediğim bir video vardı ama youtube' a koyulan yasaklar yüzünden giremiyordum sağolun tekrar cidden çok yararlı oldu...

Beğendiğine sevindim arkadaşım... Umarım forumda kalıcı olur ve daha yararlı paylaşımlarımızı görürsünüz... :)
 !

Resim

Kullanıcı avatarı
aa3455
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen aa3455 »

hocam sonunda başardım oldu galiba indiriyor çok işime yarıyacak teşekkür ederim....

Kullanıcı avatarı
erdal27
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen erdal27 »

zero00 yazdı:arkadaşıma katılıyorum burada yenıyım emeklerınız ısımıze cok yarıyor teşekkür ederim... =D>